bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 lutego 2017
  • wyświetleń: 2733

Spotkanie z Tomaszem Siemoniakiem na temat aktualnej sytuacji w kraju

W środę 15 lutego w Bielsku-Białej odbyła się kolejna debata w ramach "Spotkań Obywatelskich". Tym razem z bielszczanami o aktualnej sytuacji w naszym regionie i kraju rozmawiał Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej RP - Tomasz Siemoniak.

platforma, spotkanie z siemoniakiem
Spotkanie z Tomaszem Siemoniakiem na temat aktualnej sytuacji w kraju · fot. materiały prasowe


Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej RP zachęcał bielszczan do rozmowy na temat aktualnej sytuacji w kraju, a także w naszym regionie. W spotkaniu wzięły również udział posłanki Mirosława Nykiel oraz Joanna Fabisiak.

Spotkanie było ono idealną okazją do dyskusji o tym co ważne dla mieszkańców Podbeskidzia oraz do wymiany poglądów, a także wysłuchania opinii mieszkańców, które są niezbędne do stworzenia nowego programu Platformy Obywatelskiej.

Debatę poprowadził Przewodniczący Zarządu Powiatu PO RP w Bielsku-Białej i zarazem Przewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej - Jarosław Klimaszewski.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.