bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 lutego 2017
  • wyświetleń: 7689

Na widok policji usiłował połknąć zawiniątko z narkotykami

Policyjni wywiadowcy z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który posiadał środki odurzające. Podczas zatrzymania sprawca próbował połknąć narkotyki i utrudniał policjantom wykonywanie czynności służbowych. Szybko go obezwładniono i zakuto w kajdanki. Za przestępstwa te grozi mu do 3 lat za kratami.

We wtorek po południu w Bielsku-Białej na ulicy Kryształowej, policjanci zauważyli kierującego Fiatem, który rozmawiał przez telefon komórkowy i zapomniał o zapięciu pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo jego pojazd nie posiadał przedniej tablicy rejestracyjnej. Policjanci zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej.

W tym samym momencie zauważyli, że sprawca usiłuje połknąć jakieś zawiniątko. Szybko okazało się, że w woreczku tym znajdowały się środki odurzające, a zatrzymany chciał w ten sposób uniknąć konsekwencji związanych z ich posiadaniem.

W czasie interwencji szarpał się i wyrywał. Policjanci obezwładnili go i zakuli w kajdanki. Zabezpieczyli też posiadane przez niego narkotyki. 26-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator. Odpowie też za wykroczenia, który dopuścił się kierując fiatem.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.