Wiadomości
- 16 lutego 2017
- wyświetleń: 8283
Na widok policji usiłował połknąć zawiniątko z narkotykami
Policyjni wywiadowcy z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który posiadał środki odurzające. Podczas zatrzymania sprawca próbował połknąć narkotyki i utrudniał policjantom wykonywanie czynności służbowych. Szybko go obezwładniono i zakuto w kajdanki. Za przestępstwa te grozi mu do 3 lat za kratami.
We wtorek po południu w Bielsku-Białej na ulicy Kryształowej, policjanci zauważyli kierującego Fiatem, który rozmawiał przez telefon komórkowy i zapomniał o zapięciu pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo jego pojazd nie posiadał przedniej tablicy rejestracyjnej. Policjanci zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej.
W tym samym momencie zauważyli, że sprawca usiłuje połknąć jakieś zawiniątko. Szybko okazało się, że w woreczku tym znajdowały się środki odurzające, a zatrzymany chciał w ten sposób uniknąć konsekwencji związanych z ich posiadaniem.
W czasie interwencji szarpał się i wyrywał. Policjanci obezwładnili go i zakuli w kajdanki. Zabezpieczyli też posiadane przez niego narkotyki. 26-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator. Odpowie też za wykroczenia, który dopuścił się kierując fiatem.
W tym samym momencie zauważyli, że sprawca usiłuje połknąć jakieś zawiniątko. Szybko okazało się, że w woreczku tym znajdowały się środki odurzające, a zatrzymany chciał w ten sposób uniknąć konsekwencji związanych z ich posiadaniem.
W czasie interwencji szarpał się i wyrywał. Policjanci obezwładnili go i zakuli w kajdanki. Zabezpieczyli też posiadane przez niego narkotyki. 26-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator. Odpowie też za wykroczenia, który dopuścił się kierując fiatem.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematHandlowali narkotykiem zombie. Śledczy zabezpieczyli ponad 5,5 kg śmiertelnej trucizny
12 osób oskarżonych o udział w narkogangu działającym na Śląsku
Naćpany i na zakazie zatrzymany w Bielsku-Białej. 29-latek prowadził Skodę pod wpływem amfetaminy
30-latek z narkotykami zatrzymany na S1. Prowadził auto pod wpływem substancji odurzających
Nieletni z narkotykami w centrum Bielska-Białej. Interwencja służb na pl. Fabrycznym
Policjanci znaleźli amfetaminę przy kierowcy. 36-latek zatrzymany w Bielsku-Białej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










