bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 lutego 2017
  • wyświetleń: 9547

Zaginiony nastolatek zatrzymany w rejonie dworca. Miał marihuanę

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji odnaleźli we wtorek zaginionego 16-latka. Był poszukiwany od ubiegłego tygodnia. Jego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona matka. W czasie przeszukania nieletniego policjanci odnaleźli kilka porcji marihuany. Za posiadanie środków odurzających odpowie on wkrótce przed sądem rodzinnym.

We wtorek po południu w rejonie dworca przy bielskiej ul. Warszawskiej, policjanci zauważyli nieletniego, który na widok umundurowanych stróżów prawa wyraźnie starał się uniknąć kontroli. Policjanci wylegitymowali 16-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że od zeszłego tygodnia był on poszukiwany jako zaginiony. Jego zaginięcie zgłosiła w miniony czwartek zaniepokojona matka.

Podczas legitymowania i kontroli nieletni zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia stróżów prawa. Nic dziwnego, bo w czasie jego przeszukania policjanci odnaleźli kilka porcji marihuany. 16-latek trafił do policyjnej izby dziecka. Za posiadanie środków odurzających odpowie wkrótce przed sądem dla nieletnich.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.