bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 lutego 2017
  • wyświetleń: 4772

37-latek wszczął awanturę w domu. Odpowie za atak na policjantów

Nawet do 3 lat za kratami grozi 37-letniemu mężczyźnie, który w czasie interwencji zaatakował policjantów. Mężczyzna był agresywny i wulgarny wobec stróżów prawa. Utrudniał im wykonywanie czynności służbowych. Policjanci z Kobiernic zatrzymali awanturnika, który miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań, gdzie pijany mężczyzna wszczął awanturę z domownikami. Sprawca był agresywny także wobec interweniujących stróżów prawa. Zwracał się do mundurowych wulgarnymi słowami. Usiłował ich uderzać i kopać.

Szybka i skuteczna interwencja doprowadziła do obezwładnienia awanturnika. Zakuto go w kajdanki i doprowadzono do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Dzisiaj usłyszał zarzuty znieważenia stróżów prawa i naruszenia ich nietykalności cielesnej, za co grozi mu do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Policjanci wnioskują o zastosowanie wobec niego policyjnego dozoru.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.