bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 lutego 2017
  • wyświetleń: 5717

Pijany chciał wejść na imprezę masową. Zaatakował ochroniarza

Nietrzeźwy 33-latek z Krakowa chciał się dostać na teren imprezy masowej, która odbywała się w miniony weekend w Szczyrku, a gdy zabroniono mu wejścia zaatakował pracownika ochrony. Zamiast cieszyć się dobrą zabawą, trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w Szczyrku przy ul. Wczasowej, gdzie w miniony weekend odbywała się impreza masowa, na którą chciał się dostać nietrzeźwy mężczyzna. Kiedy na jego drodze stanął pracownik ochrony i zabronił mu wejścia, sprawca zaatakował ochroniarza.

Szybka i skuteczna interwencja doprowadziła do obezwładnienia awanturnika, który został przekazany w ręce policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej pracownika ochrony, za co grozi mu do 2 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.