bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 lutego 2017
  • wyświetleń: 3826

Spotkanie z Tomaszem Siemoniakiem na temat aktualnej sytuacji w kraju

Artykuł sponsorowany:

W środę 15 lutego w Bielsku-Białej odbędzie się kolejna debata w ramach "Spotkań Obywatelskich". Tym razem z bielszczanami o aktualnej sytuacji w naszym regionie i kraju będzie rozmawiał Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej RP - Tomasz Siemoniak.

tomasz siemoniak
Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej RP Tomasz Siemoniak · fot. Platforma Obywatelska RP


Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej RP będzie zachęcał bielszczan do rozmowy na temat aktualnej sytuacji w kraju, a także w naszym regionie. W spotkaniu wezmą udział także posłanki Mirosława Nykiel oraz Joanna Fabisiak.

Spotkanie to jest idealną okazją do dyskusji o tym co ważne dla mieszkańców Podbeskidzia oraz do wymiany poglądów, a także wysłuchania Państwa opinii, które są niezbędne do stworzenia nowego programu Platformy Obywatelskiej.

Rozmowę poprowadzi Przewodniczący Zarządu Powiatu PO RP w Bielsku-Białej i zarazem Przewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej - Jarosław Klimaszewski.

"Spotkanie Obywatelskie" ma charakter otwarty i odbędzie się 15 lutego 2017 r. o godzinie 17.00 na Hali pod Dębowcem przy ulicy Karbowej 26 w Bielsku-Białej.

Loading...