Wiadomości
- 11 lutego 2017
- wyświetleń: 5423
Kolejny przegrany mecz siatkarzy BBTS. Trzy punkty dla Olsztyna
W sobotnim meczu 21. kolejki PlusLigi zespół BBTS-u uległ 3:0 wyżej notowanej drużynie Indykpol AZS Olsztyn.
Do Olsztyna bielszczanie udali się w osłabieniu - trener Chudik nie mógł wystawić na boisko Miloša Vemicia (uraz oka) oraz Krzysztofa Modzelewskiego.
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17,25:18,25:22)
BBTS: Starożyłow, Kwasowski, Siek, Janeczek, Lipiński, Grzechnik oraz Koziura, Czauderna, Bieńkowski, Bartoš, Gryc, Gaca.
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17,25:18,25:22)
BBTS: Starożyłow, Kwasowski, Siek, Janeczek, Lipiński, Grzechnik oraz Koziura, Czauderna, Bieńkowski, Bartoš, Gryc, Gaca.
ZOBACZ TAKŻE
Co wyróżnia najlepszych siatkarzy na świecie? Sprawdziliśmy
BKS przełamuje serię DevelopResu. Thriller w Bielsku-Białej przedłuża walkę o finał
Gorący tematBKS Bielsko-Biała w półfinale Mistrzostw Polski. Pewne 3:0 w Łodzi
BKS Bostik świętuje. Po emocjonującym starciu pierwszy krok do półfinału
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała stawia wszystko na jedną kartę w starciu z EcoHarpoon NOWEL LOS
BKS Bielsko-Biała pod ścianą w rewanżu z Chieri. Bez Szewczyk i bez marginesu błędu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








