bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 lutego 2017
  • wyświetleń: 5837

Bielska Nowoczesna zbierała podpisy pod referendum dot. reformy

Bielskie struktury Nowoczesnej zbierają podpisy pod referendum dotyczącym zaproponowanej przez rząd reformy systemu edukacji.

Razem z lokalnym Komitetem Obrony Demokracji i innymi partiami opozycji członkowie ugrupowania Ryszarda Petru będą zbierali podpisy pod referendum dotyczącym zmian zaproponowanych przez MEN.

Jak mówił poseł Mirosław Suchoń: - Nowoczesna mówi stanowcze "nie" „deformie” autorstwa minister Zalewskiej. Działania MEN zamiast usprawniać cały system zdają się być chaotycznym eksperymentem przeprowadzanym na naszych dzieciach. Nasi członkowie w całym kraju od tygodnia zbierają podpisy pod referendum, które może jeszcze zatrzymać tą niedobrą zmianę w polskiej edukacji.

Partia informuje także, że została uruchomiona specjalna podstrona internetowa www.nowoczesna.org/referendum, z której można pobrać listę do zbierania podpisów i znaleźć szczegóły dotyczące akcji.

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.