bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 lutego 2017
  • wyświetleń: 7343

33-latek trafił do aresztu za handel narkotykami

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali 33-latka z powiatu cieszyńskiego, podejrzanego o handel narkotykami. W czasie przeszukania dilera policjanci odnaleźli 148 tabletek ecstazy i ponad 30 gramów dopalaczy. Zatrzymany usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu. Za przestępstwo to grozi mu do 12 lat za kratami.

narkotyki, dopalacze
Zabezpieczone narkotyki · fot. KMP Bielsko-Biała


Wieczorem na bielskiej ulicy Listopadowej, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fiatem. Okazało się, że sprawca nie posiadał prawa jazdy. Szybko wyszło na jaw, że brak uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznym, to nie jedyny powód jego zdenerwowania. W czasie przeszukania mundurowi odnaleźli bowiem 148 tabletek ecstazy i ponad 30 gramów dopalaczy. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

W czwartek usłyszał zarzuty handlu i posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu do 12 lat za kratami. Bielski sąd, na wniosek policji i prokuratury, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.