bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 lutego 2017
  • wyświetleń: 7725

Ponad 400 porcji narkotyków nie trafi na rynek - zdjęcia

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy zabezpieczyli ponad 400 porcji różnych środków odurzających, od kokainy poprzez marihuanę, haszysz po amfetaminę. Narkotyki ukryte były w specjalnym schowku. Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, podejrzanego o handel środkami odurzającymi i ich posiadanie w znacznych ilościach. Za przestępstwa te grozi mu do 12 lat więzienia.

Ponad 400 porcji narkotyków nie trafi na rynek · fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci dowiedzieli się, że bielszczanin może wprowadzać do obrotu duże ilości narkotyków. Od pewnego czasu bacznie przyglądali się jego poczynaniom. W środę, w centrum miasta, zatrzymali 26-latka.

W czasie przeszukania jego kryjówki odnaleźli i zabezpieczyli ponad 200 porcji amfetaminy, 100 kokainy, 40 marihuany oraz 100 działek haszyszu. Diler trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków i wprowadzania ich do obrotu, za co grozi mu do 12 lat więzienia. W przeszłości był on już karany za wymuszenia rozbójnicze i włamania, za co został skazany na karę 4 lat więzienia.

26-latek zostanie doprowadzony do prokuratury i sądu. Śledczy wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.