bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 lutego 2017
  • wyświetleń: 4888

Dwóch napastników pobiło 26-latka na ulicy Saperów

Policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy są podejrzani o pobicie 26-letniego bielszczanina. Napastnicy usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo to grozi im do 3 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło na bielskiej ulicy Saperów, gdzie sprawcy zaatakowali znanego im mężczyznę. Przewrócili go na ziemię, a następnie pobili rękami i skopali po całym ciele. Jeden z nich groził pokrzywdzonemu śmiercią. Mężczyzna doznał ogólnych obrażeń ciała i po zaopatrzeniu w szpitalu wrócił do domu.

Krótko po tym zdarzeniu policjanci zatrzymali obu napastników w wieku 21 lat. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 0,8 do 1 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty pobicia. Jeden z nich odpowie dodatkowo za groźby. Dzisiaj zatrzymani zostaną doprowadzeni do prokuratury. Policjanci wnioskują o zastosowanie wobec nich policyjnego dozoru.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.