bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 lutego 2017
  • wyświetleń: 10467

Pijany wiózł 2-letnie dziecko. Matka dziewczynki też była nietrzeźwa

Policjanci z drogówki zatrzymali 32-letniego kierowcę audi, który wiózł samochodem 2-letnie dziecko swojej partnerki. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 2,6 promila alkoholu. Szybko okazało się, że podróżująca wspólnie z nim 30-letnia partnerka również była nietrzeźwa. Kobieta miała w organizmie 1,4 promila alkoholu.

W niedzielę tuż przed 14.00 w Bielsku-Białej na ulicy Łagodnej, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej jadące zygzakiem Audi. Badanie stanu trzeźwości 32-letniego kierowcy dało wynik 2,6 promila alkoholu. Wspólnie z nim podróżowała 30-letnia partnerka wraz ze swoją 2-letnią córeczką. Kobieta również była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie 1,4 promila alkoholu. Dziecko oddano pod opiekę babci.

Zatrzymany mężczyzna stracił już prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat za kratami. Dodatkowo jeśli okaże się, że oboje zatrzymani poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie mogli narazić dziewczynkę na utratę życia lub zdrowia, usłyszą zarzuty. Za przestępstwo to grozi im dodatkowo do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.