bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 lutego 2017
  • 13 lutego 2017
  • wyświetleń: 10444

Obiekt z Bielska-Białej stadionem roku? Trwa głosowanie w plebiscycie

Stadion Miejski w Bielsku-Białej bierze udział w głosowaniu na najlepsze stadiony otwarte w 2016 na całym świecie. Plebiscyt po raz siódmy organizują branżowe portale - Stadiony.net i StadiumDB.com.

stadion miejski
fot. bielsko.info


Stadion Roku można wybierać spośród 29 aren otwartych w 2016 roku w 21 krajach na całym świecie. W sumie internauci zgłosili ponad 40 propozycji, z których redakcje portali wybrały te, które spełniają wszystkie kryteria. W gronie finalistów jest Stadion Miejski w Bielsku-Białej. Warto wspomnieć, że to jedyny polski obiekt, który bierze udział w konkursie.

Głosowanie internautów na stronie www.stadiony.net trwa do 4 marca. Należy z listy 29 propozycji wybrać pięć, które najbardziej przypadły Wam do gustu. Najlepszej przyznajemy 5 gwiazdek, kolejnej 4 i tak aż do noty 1-gwiazdkowej. Później pozostaje już tylko nacisnąć przycisk głosuj.

stadion miejski
fot. UM Bielsko-Biała


Również dziś rozpoczyna się głosowanie jury, które przebiega równolegle z głosowaniem publicznym. Każde z dwóch głosowań zakończy się przyznaniem równoważnych tytułów Stadionu Roku dla dwóch aren, chyba że oba głosowania wygra ten sam obiekt. Wyniki zostaną podane 6 marca (głosowanie jury) i 7 marca (głosowanie publiczne).

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.