bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 lutego 2017
  • wyświetleń: 4508

Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież wózka

Strażnicy miejscy ujęli i przekazali w ręce policjantów dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież wózka dziecięcego o wartości 600 zł. Mundurowi odzyskali skradzione mienie, które zwrócono już właścicielowi. Za przestępstwo to sprawcom grozi teraz do 5 lat więzienia.

Wózek zniknął kilka dni temu z klatki schodowej bloku przy bielskiej ul. Modrzewskiego. Przed blokiem sprawcy pozostawili stary, uszkodzony wózek, który służył im do przewozu złomu. Policjanci poszukiwali złodziei. Skontaktowali się także z funkcjonariuszami straży miejskiej, którym przekazali opis skradzionego mienia.

Wczoraj na ul. Krasińskiego, funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na skradzionym wózku przewozili metalowe elementy. Zatrzymali 46-latka i i jego o 3 lata starszego wspólnika. Badanie alkomatem wykazało, że mieli oni w organizmie po 2 promile alkoholu. Sprawcy przyznali się do kradzieży. Usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.