bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 lutego 2017
  • 3 lutego 2017
  • wyświetleń: 47049

Bielszczanie mogą już kupować meble z Ikei przez internet, ale...

Od 1 lutego mieszkańcy Bielska-Białej mogą zamawiać meble znanej sieci ze przez internet z dostawą do domu. Ikea zbliża się także do uruchomienia kompleksowej sprzedaży w Polsce, która obejmie pełen asortyment. Udogodnienie wprowadzone przez szwedzką sieć nie należy do najtańszych!

ikea
Bielszczanie mogą kupować meble Ikei przez internet · fot. materiały prasowe


Okazuje się, że dostawa mebli do naszego domu może kilkanaście razy przewyższyć ich wartość! Dla przykładu: jeśli ktoś z Bielska-Białej zamawia meble, od razu musi doliczyć koszt "zbierania produktów" w wysokości 60 zł. Dodatkowo za transport nawet najmniejszego mebla trzeba zapłacić 348 zł! I tak za kupno i dostawę stolika "Lack" o wartości 25 zł bielszczanie muszą zapłacić aż 433 zł...

"Meble przez internet" są już dostępne we wszystkich miastach, w których obecne są sklepy stacjonarne. Początkowo to wrocławianie i opolanie jako pierwsi mogli skorzystać z zakupów online w IKEA. Od 1 lutego obszar został powiększony o kolejne miasta, w tym również stolice Podbeskidzia.

- Zależy nam, aby każdy sposób zakupów, jaki wybiorą nasi klienci, był dla nich łatwy i wygodny. Dlatego wdrażając nowe rozwiązania, chcemy je dokładnie sprawdzać oraz na bieżąco usprawniać. Stąd podjęliśmy decyzję, aby internetową sprzedaż mebli wprowadzić początkowo w jednym regionie, a następnie rozwijać ją w kolejnych. Zwiększając w ten sposób zasięg, możemy zadbać o wysoką jakość - powiedziała Monika Zielińska, zastępca dyrektora ds. sprzedaży wielokanałowej w Polsce.

Aby dokonać zamówienia online należy najpierw sprawdzić dostępność dostawy w danej lokalizacji, wpisując swój kod pocztowy. Możemy także dowiedzieć się czy dany produkt jest dostępny w ramach nowego sposobu sprzedaży. Wystarczy na karcie produktu wybrać najbliższy sklep IKEA i kliknąć przycisk "sprawdź dostępność". Więcej szczegółów dotyczących procesu zamówienia znajduje się na stronie www.ikea.pl/mebleprzezinternet.

ikea
Obszar dostaw zamówień internetowych sklepów Ikea


"Meble przez internet" są rozwiązaniem tymczasowym, które poprzedza otwarcie kompleksowego sklepu online. W jego ofercie znajdą się nie tylko meble, ale też większość dodatków, takich jak szklanki, koce czy pudełka. Uruchomienie sklepu planowane jest na koniec 2017 roku.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.