bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 grudnia 2011
  • wyświetleń: 2196

Wpadka 20-letniego złodzieja

20-letni bielszczanin ma na swoim koncie nie tylko kradzież konsoli do gier, które ukradł ze sklepu przy ul. Sarni Stok. W czasie przeszukania jego mieszkania policjanci z komisariatu III odnaleźli rzeczy należące do właścicieli jednego z bielskich mieszkań przy ul. Sumpera, gdzie zatrzymany mężczyzna bawił się w czasie tegorocznej „andrzejkowej” imprezy.

Policja, złodziej, kradzież
Mężczyzna zatrzymany przez policję. · fot. Policja


Sprawca został ujęty w poniedziałek przez pracowników ochrony sklepu na gorącym uczynku kradzieży dwóch konsoli komputerowych o wartości ponad 2 tys. zł. Zatrzymanego przekazano w ręce policjantów z komisariatu III, którzy w czasie przeszukania jego mieszkania odnaleźli przedmioty pochodzące z kradzieży z mieszkania przy ul. Sumpera.

Szybko ustalono, że do mieszkania tego 20-latek został zaproszony na „andrzejkową” imprezę. Zamiast jednak zająć się zabawą, co czynili inni gości, splądrował pokoje, kradnąc biżuterię, cztery telefony komórkowe, dwa aparaty fotograficzne oraz gotówkę.

Właściciele wycenili straty na kwotę blisko 5 tys. zł. Część skradzionego mienia odzyskano. Zatrzymany usłyszał dzisiaj zarzuty kradzieży, za co może trafić za kraty na najbliższe 5 lat. O jego losie rozstrzygnie prokurator.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.