bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 lutego 2017
  • 4 lutego 2017
  • wyświetleń: 9295

Koleje Śląskie wstrzymały akcję darmowych przejazdów

W związku z prognozowaną poprawą jakości powietrza w naszym regionie, akcja związana z bezpłatnymi przejazdami pociągami Kolei Śląskich 4 lutego zostaje wstrzymana.

Z możliwości bezpłatnych przejazdów pociągami KŚ można było korzystać znowu w dniach 2-3 lutego. Podczas kontroli biletów należało okazać ważny dowód rejestracyjny wydany na swoje imię i nazwisko oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość (np. prawo jazdy, dowód osobisty).

Na podstawie tych dokumentów każdy kierowca mógł zabrać ze sobą bezpłatnie dwie osoby towarzyszące. Możliwość skorzystania z bezpłatnych przejazdów zostanie wznowiona w przypadku ponownego przekroczenia norm jakości powietrza.

- Dziękujemy wszystkim podróżnym, którzy w tym dniu zdecydowali się zamienić samochód na pociąg, przyczyniając się tym samym do walki ze smogiem w naszym regionie - czytamy na stronie Kolei Ślaskich.

ab / bielsko.info, źródło: Koleje Śląskie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.