bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 1 lutego 2017
  • wyświetleń: 5612

29-latek kradł markowe perfumy, wpadł na gorącym uczynku

Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który ma na swoim koncie kradzieże sklepowe. Rabuś, który jest dobrze znany stróżom prawa, wpadł między innymi dzięki nagraniom z monitoringu. Za przestępstwa te grozi mu do 5 lat więzienia.

Sprawca został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży w sklepie przy bielskiej ul. Michałowicza. Jego łupem padły artykuły spożywcze i kosmetyki o wartości 400 zł.

Policjanci szybko skojarzyli, że to nie jedyna kradzież, której zatrzymany dopuścił się w ostatnim czasie. Przejrzeli zapisy nagrania z monitoringu drogerii przy ul. Andersa, gdzie wyraźnie widać, jak 29-latek kradnie markowe perfumy o wartości blisko 600 zł.

Mundurowi odzyskali część skradzionego mienia w czasie przeszukania jego mieszkania. Sprawca usłyszał już zarzuty kradzieży, za co może trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.