bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 lutego 2017
  • wyświetleń: 21435

Prestiżowe Targi Ślubne już po raz 16. w Bielsku-Białej

Artykuł sponsorowany:

19 lutego w Bielsku-Białej odbędą się Targi Ślubne. Prestiżowa impreza odbywa się w naszym mieście już od 16 lat. W tym roku zapraszamy od godziny 10.00 do 17.00 do nowoczesnej, idealnie nadającej się do tego typu wydarzeń Hali pod Dębowcem. To okazja, by poznać oferty ponad 100 firm z branży ślubno-weselnej.

Targi Ślubne w Bielsku-Białej to wydarzenie skupiające pod jednym dachem kilkuset wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne, począwszy od obrączek aż po wystrój sali i oprawę muzyczną. Podczas tegorocznej edycji profesjonaliści zaprezentują najgorętsze trendy na sezon 2017 oraz poinformują gości o tym, co w trawie piszczy. Impreza będzie świetną okazją na zaczerpnięcie dużej dawki inspiracji oraz zarezerwowanie tych usług, które zwykle zamawia się z dużym wyprzedzeniem.

Targi_Ślubne
Targi_Ślubne · fot. Targi_Ślubne


Każdym targom towarzyszą występy na głównej scenie. Są one idealnym dopełnieniem imprezy. Jak co roku, na narzeczonych będą czekały wspaniałe atrakcje: pokazy mody ślubnej, różnego rodzaju show, pokazy tańca czy pokazy barmańskie. Nie zabraknie także prezentacji samochodów do ślubu oraz ekskluzywnych limuzyn, a także wszelakich degustacji przygotowanych przez wystawców. Nie bez powodu bielskie Targi Ślubne są nazywane jedną z najsłodszych imprez. Również w tym roku wystawcy zadbają o to, żeby nikt nie wyszedł głodny.

Targi_Ślubne
Targi_Ślubne · fot. Targi_Ślubne


Dodatkowo organizatorzy, we współpracy z wystawcami, przygotowali dla narzeczonych specjalne konkursy. Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród ślubno-weselnych, w tym nagroda główna - suknia ślubna, czyli wymarzony prezent dla przyszłych Panien Młodych.

Targi_Ślubne · fot. Targi_Ślubne


Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Bielskich Targach Ślubnych. Każda odwiedzająca imprezę para otrzyma „Informator Ślubno-Weselny”, w którym znajdzie się wpis wszystkich wystawców oraz przygotowanych przez nich rabatów.

XVI Bielskie Targi Ślubne 19.02.2017
Hala pod Dębowcem w godz. 10.00 -17.00


Cena biletu: 15 zł/osoba
www.targislubne.pl
www.fb.com/miedzyplanetarnetargislubne
www.targislubne.pl/bilety,19

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.