bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 stycznia 2017
  • wyświetleń: 4699

Ferie za nami. Podsumowanie akcji "Zima w mieście" - zdjęcia

Jak co roku w okresie ferii zimowych Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży w ramach akcji "Zima w mieście".

Ferie za nami. Podsumowanie akcji "Zima w mieście" · fot. UM Bielsko-Biała


Wśród sportów drużynowych królowała piłka nożna, gdzie w 3 turniejach dla różnych grup wiekowych wystartowało 21 drużyn. Oprócz piłki nożnej odbyły się 2 turnieje koszykówki, w których udział wzięło 13 drużyn. Przez całe ferie prowadzone były warsztaty jazdy na łyżwach, jazdy na nartach i nauki pływania. Codziennie uczestniczyło w nich około 170 dzieci. Przez 5 dni trwały również warsztaty samoobrony dla dziewcząt i kobiet, w których brało udział codziennie 40 pań.

Na półmetku ferii zorganizowane zostały zawody w wieloboju łyżwiarskim, w których do rywalizacji przystąpiło blisko 30 uczestników w różnym wieku. W warsztatach tenisa stołowego wzięło udział 25 dzieci. Podsumowaniem ferii zimowych było I Grand Prix Miasta Bielska-Białej w tenisie stołowym, które odbyło się w miniony weekend. W dwudniowych zawodach wystartowało blisko 130 zawodników.

Najlepsze drużyny i zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i medalami. Łącznie w warsztatach i zawodach przygotowanych przez BBOSiR udział wzięło około 600 dzieci i młodzieży (około 2000 wejść na zajęcia w okresie ferii). Warsztaty i zajęcia odbywały się także w LUCE Arena. Tam uczestnicy mogli skorzystać m.in. z nauki jazdy na rolkach.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.