bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 30 stycznia 2017
  • wyświetleń: 11279

Zawodniczka BKT Advantage Bielsko-Biała w finale Australian Open

Maja Chwalińska, zawodniczka BKT Advantage Bielsko-Biała, 27 stycznia w parze z Igą Świątek zagrała podczas finału Australian Open. Niestety, młode Polki uległy parze Branstine (USA)/Andreescu (CAN) 1/6, 6/7(4).

Maja Chwalińska
Maja Chwalińska, zawodniczka BKT Advantage Bielsko-Biała, zagrała w finale Australian Open juniorów · fot. http://www.tenisbielsko.pl/


Pochodząca z Dąbrowy Górniczej Maja Chwalińska, podopieczna Pawła Kałuży, zadebiutowała w turnieju Wielkiego Szlema. Wspólnie z Igą Świątek, stanęła do walki z Australijkami Mays/Popovic. Po wygranym meczu młode Polki awansowały do półfinału Australian Open.

- Środa była wielkim dniem polskiego tenisa na kortach Melbourne Park: Maja Chwalińska (BKT Advantage Bielsko-Biała) w parze z Igą Świątek (Legia Warszawa) awansowały do swojego pierwszego finału wielkoszlemowego pokonując w półfinale parę Nagata(JPN)/Naklo(THA) 6/2, 6/1 pokazując wielkie umiejętności techniczno-taktyczne gry podwójnej - poinformował Beskidzki Klub Tenisowy „Advantage” Bielsko-Biała.

Maja Chwalińska
Maja Chwalińska (z lewej) i Iga Świątek zagrały w finale Australian Open juniorów. · fot. http://www.tenisbielsko.pl/


Niestety, w rozgrywanym w piątek meczu finałowym, młode Polki uległy parze Branstine (USA)/Andreescu (CAN) 1/6, 6/7(4). - Finał Australian Open to jednak wielki sukces naszej pary. Dziękujemy za wspaniałe emocje i jesteśmy z Was dumni - skomentował BKT "Advantage" Bielsko-Biała.

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.