bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 30 stycznia 2017
  • 31 stycznia 2017
  • wyświetleń: 21288

Darmowe przejazdy pociągami Kolei Śląskich wstrzymane

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Bielsku-Białej" podaj

W związku z prognozowaną poprawą jakości powietrza w naszym regionie, akcja związana z bezpłatnymi przejazdami pociągami Kolei Śląskich od 31 stycznia zostaje wstrzymana.

koleje śląskie
Darmowe przejazdy pociągami w związku ze smogiem wstrzymane · fot. bielsko.info


Z możliwości bezpłatnych przejazdów pociągami KŚ można było korzystać przez cały poniedziałek. W tym celu podczas kontroli biletów wystarczyło okazać ważny dowód rejestracyjny wydany na swoje imię i nazwisko oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość (np. prawo jazdy, dowód osobisty). Na podstawie tych dokumentów każdy kierowca mógł zabrać ze sobą bezpłatnie dwie osoby towarzyszące.

Wstrzymanie akcji nie oznacza całkowitej rezygnacji z bezpłatnych przejazdów w sytuacji pogorszonych norm jakości powietrza. O ewentualnym wznowieniu bezpłatnych przejazdów Koleje Śląskie będą informować w oddzielnym komunikacie.

- Dziękujemy wszystkim podróżnym, którzy w tym dniu zdecydowali się zamienić samochód na pociąg, przyczyniając się tym samym do walki ze smogiem w naszym regionie - informują Koleje Śląskie.

ab / bielsko.info, źródło: Koleje Śląskie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Bielsku-Białej" podaj