bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 stycznia 2017
  • wyświetleń: 6805

Pijany kierowca wytropiony przez policyjnego psa

Najbliższe 2 lata może spędzić w więzieniu 51-letni mężczyzna, który kierował Oplem w stanie nietrzeźwości i spowodował kolizję drogową. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Do jego kryjówki doprowadził policjantów pies tropiący.

Kilka dni temu oficer dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie o kolizji samochodów, do której doszło w Bielsku-Białej na ul. 13 Zakrętów. Kierowca Opla doprowadził do zderzenia z Fiatem. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia pieszo. Do jego kryjówki - w leśnych zaroślach - doprowadził policjantów pies tropiący.

Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę, gdyż obowiązywał go orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat za kratami. Jednocześnie z własnej kieszeni będzie musiał uregulować szkody, do których doprowadził w wyniku kolizji.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.