bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 stycznia 2017
  • wyświetleń: 6872

22-latek ukradł dwie butelki wódki i zaatakował ekspedientkę

22-latek ukradł w sklepie alkohol, a następnie zaatakował sprzedawczynię, która usiłowała go zatrzymać. Mężczyzna uderzył kobietę, odepchnął i rzucił się do ucieczki. W czasie szamotaniny zgubił telefon komórkowy. Kilka dni później sprawca był już w rękach policjantów z komisariatu I w Bielsku-Białej. Za kradzież rozbójniczą grozi mu do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów spożywczych na bielskim osiedlu Złote Łany. Złodziej ukradł dwie butelki wódki i skierował się do wyjścia. Na jego drodze stanęła ekspedientka, która próbowała odzyskać skradziony towar. Napastnik uderzył kobietę i odepchnął, a następnie rzucił się do ucieczki. W czasie szarpaniny zgubił telefon komórkowy. Kilka dni później napastnik został zatrzymany przez policjantów. Usłyszał już zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Grozi mu do 10 lat więzienia.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.