bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 stycznia 2017
  • wyświetleń: 9595

Przebudowa parkingu przy dworcu kolejowym na finiszu - zdjęcia

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej kończy przebudowę istniejącego, ale pozostawiającego do tej pory wiele do życzenia parkingu obok dworca PKP. Inwestycja w znaczący sposób przyczyni się do poprawy warunków parkowania samochodów przy dworcu głównym w Bielsku-Białej.

Przebudowa parkingu przy dworcu kolejowym na finiszu · fot. UM Bielsko-Biała


Jednym z priorytetów tego zadania była poprawa warunków bezpieczeństwa, komfortu oraz organizacji ruchu. Zakres prac objął część drogową oraz infrastrukturę tego terenu. W części drogowej, oprócz przebudowy przedmiotowego parkingu ujęty został remont istniejącego odwodnienia.

Druga część inwestycji składała się z remontu oświetlenia, a w najbliższym czasie na parkingu powstanie także automatyczny system poboru opłat oraz monitoring. Parking posiada 58 miejsc postojowych, w tym 3 dla osób niepełnosprawnych. W ramach inwestycji przeprowadzono również remont murków oporowych znajdujących się przy schodach prowadzących od stacji paliw na parking.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.