bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 stycznia 2017
  • wyświetleń: 62570

[ZDJĘCIA] Poważny karambol na S1 w Rybarzowicach. Były utrudnienia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Dziś przed godziną 7.00 na drodze ekspresowej S1 w Rybarzowicach doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Przez ponad godzinę zablokowane były oba pasy ekspresówki w kierunku Bielska-Białej.

Poważny karalmbol na S1 w Rybarzowicach - 18.01.2017 · fot. bielsko.info


Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś na drodze ekspresowej S1 w Rybarzowicach. Na jezdni w kierunku Bielska-Białej zderzyło się pięć samochodów osobowych. Na szczęście nikomu nic się nie stało i zdarzenie zostanie najprawdopodobniej zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Na miejscu są wszystkie służby ratownicze. Do godziny 8.00 oba pasy jezdni w kierunku Bielska-Białej były zablokowane. - Policja zorganizowała objazdy starą drogą - mówi nadkomisarz Elwira Jurasz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Po godzinie 8.00 udrożniono jeden pas ruchu w kierunku stolicy Podbeskidzia, a droga w pełni przejezdna była około godziny 9.00.

ab, sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj