bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 stycznia 2017
  • wyświetleń: 3480

Bezpiecznie w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W Bielsku-Białej i powiecie bielskim 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegał spokojnie. Nie odnotowano żadnych zdarzeń zaistniałych podczas zbiórek pieniędzy oraz imprez towarzyszących. Nad bezpieczeństwem wolontariuszy, kwestujących i tych wszystkich, którzy wspierali WOŚP czuwali policjanci. Kontrolowali oni również, czy zbiórki pieniędzy prowadzone były przez osoby do tego uprawnione.

Kwesta przebiegała bezpiecznie i spokojnie. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę, czy zbiórki są prowadzone przez osoby uprawnione, a także na bezpieczeństwo prowadzących kwestę dzieci. Policjanci informowali seniorów o zagrożeniach płynących z oszustw na tzw. „wnuczka”, „krewnego”, „policjanta”, itp. Mundurowi informowali osoby starsze, zainteresowane przekazaniem pieniędzy na Wielką Orkiestrę, o tym jak powinien wyglądać wolontariusz WOŚP.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.