bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 stycznia 2017
  • wyświetleń: 4354

Policjanci zatrzymali bielszczan podejrzanych o włamanie

Nawet na 10 lat mogą trafić do więzienia dwaj mężczyźni, którzy są podejrzani o włamanie do prywatnego budynku na bielskim osiedlu Karpackim. Łupem włamywaczy padły elektronarzędzia o wartości blisko 3 tys. zł. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów z bielskiej „dwójki”. Usłyszeli już zarzuty.

Do włamania doszło nocą z 9/10 stycznia. Włamywacze wypchnęli drzwi i przedostali się do piwnicy prywatnego budynku. Ich łupem padły elektronarzędzia i elementy armatury łazienkowej o wartości blisko 3 tys. zł. Policjanci poszukiwali włamywaczy. Szybko ustalili, że związek z tym przestępstwem mogą mieć dwaj bielszczanie w wieku 43 i 53 lat. Obaj sprawcy zostali zatrzymani.

W czasie przeszukań, policjanci odzyskali część skradzionego przez nich mienia. Po nocy spędzonej w policyjnej celi, rabusie usłyszeli zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi im teraz do 10 lat za kratami. W przeszłości byli oni już karani za podobne czyny. O ich dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.