bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 stycznia 2017
  • wyświetleń: 6707

Gabinet Urody Estelium w Bielsku-Białej: Sposób na figurę idealną!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Estelium" podaj

Artykuł sponsorowany:

Marzysz o szczupłej i zgrabnej sylwetce? A może zbędny tłuszczyk to Twój problem? Przyjdź do Gabinetu Urody Estelium na bezpłatną konsultację, a my dobierzemy zabiegi odpowiednie dla Twoich potrzeb!

LipoCryo, Gabinet Urody Estelium w Bielsku-Białej


W Gabinetach Urody Estelium oferujemy szeroką gamę zabiegów:
  • odchudzających, które pomogą zmniejszyć obwód Twojego ciała,
  • ujędrniających, które sprawią, iż Twoja skóra stanie się bardziej jędrna i elastyczna,
  • redukujących tkankę tłuszczową, które wymodelują Twoją sylwetkę.


Gabinet Urody Estelium w Bielsku-Białej


Pomożemy Ci pozbyć się tych wszystkich niechcianych problemów z pomocą m.in. takich zabiegów:

LipoCryo - Kriolipoliza medyczna to opatentowane urządzenie medyczne, które stanowi przełom w odchudzaniu i szansę na idealną figurę. Komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki, dlatego podstawą metody jest schładzanie komórek tłuszczowych w celu ich redukcji. Efektem zabiegu jest utrata 25-45% tkanki tłuszczowej! Metoda ta jest nieinwazyjna i bezbolesna. Nie wymaga czasu na rekonwalescencję, a po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.Bandaże AROSHA - to szeroka gama bandaży nasączonych składnikami aktywnymi różnego rodzaju. Dzięki temu możemy stworzyć indywidualny program terapeutyczny, dobrany odpowiednio do potrzeb klienta. Ciało owija się bandażami, wykonanymi z delikatnej bawełnianej przędzy, nasączonymi wysoce skoncentrowanymi substancjami aktywnymi. Składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Zabiegi dedykowane są dla osób borykających się z cellulitem i zastojami limfatycznymi czy brakiem jędrności. Bandaże nawilżają ciało oraz walczą z oznakami starzenia się skóry.

Lipoliza iniekcyjna - nazywana również niechirurgiczną liposukcją. Zabieg, który szybko poprawi kondycję skóry, jej napięcie i jędrność, a efekt będzie niezwykle naturalny. Zabieg polecany jest przede wszystkim dla osób, które mają problem z lokalną tkanką tłuszczowa, m.in. podbródki, ramiona, brzuch, uda pośladki. Technika opiera się przede wszystkim na iniekcjach wykonywanych w wybrane miejsce, wprowadzających właściwie skomponowaną mieszankę substancji aktywnych, pozwalającą osiągnąć upragniony przez pacjenta rezultat. Jest to przetestowany, bezpieczny zabieg, który nie tylko ujędrnia, ale przede wszystkim niszczy komórki tłuszczowe.

Estelium Gabinety Urody w Bielsku-Białej przy u. Broniewskiego 39
Estelium Gabinety Urody w Bielsku-Białej przy u. Broniewskiego 39


Masaż bańką chińską - jest to jeden z najstarszych zabiegów kosmetycznych walczący z cellulitem i tkanką tłuszczową. Przynosi bardzo dobre efekty w stosunkowo krótkim czasie. Pobudza krążenie krwi i limfy, usuwa z organizmu zbędne produkty przemiany materii oraz toksyny. Redukcja tkanki tłuszczowej następuje poprzez przyspieszenie przemiany materii. Zabieg doskonale się sprawdza również jako drenaż limfatyczny, bardzo mocno pobudzając krążenie płynów ustrojowych.

Nie wahaj się i już dziś umów się na zabieg, a wkrótce będziesz cieszyć się zgrabną figurą!

Zapraszamy!

Estelium

43-300 Bielsko-Biała
ul. Broniewskiego 39

tel. +48 731-031-701