bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 grudnia 2011
  • wyświetleń: 3249

40-latek znęcał się nad matką

Policjanci z komisariatu I zatrzymali 40-letniego bielszczanina, który znęcał się nad matką i ją okradał, za co grozi mu do 5 lat więzienia. Sprawca dopuścił się tych przestępstw zaledwie w kilka dni po wyjściu z zakładu karnego.

Policja, zatrzymanie
fot. Policja


Końcem listopada mężczyzna opuścił zakład karny, gdzie przebywał przez ostatnie dwa lata za rozboje i wcześniejsze kradzieże. Po wyjściu z więzienia i powrocie do rodzinnego domu od razu zaczął wprowadzać swoje „porządki”. Od tego też czasu zaczęła się gehenna pokrzywdzonej kobiety.

Nie dość, że sprawca znęcał się nad matką fizycznie i psychicznie, to jeszcze rozkradał sprzęty domowe. Pieniądze z ich sprzedaży przeznaczał na alkohol. Po kilku dniach pokrzywdzona miała już dość tej udręki i postanowiła powiadomić policję o postępowaniu syna.

Zatrzymany usłyszał zarzuty przestępstw, za które może trafić za kraty na kolejne 5 lat. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.