bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 stycznia 2017
  • wyświetleń: 10257

Nabór do policji. W woj. śląskim przyjmą ponad 350 funkcjonariuszy

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach informuje, że w 2017 roku realizowane będą przyjęcia kandydatów do służby w komendach miejskich/powiatowych policji województwa śląskiego. Przewiduje się, że do służby w policji w województwie śląskim zostanie przyjętych ponad 350 nowych funkcjonariuszy.Służbę w policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, a także dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Ponadto mężczyźni powinni posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej (po odbyciu zasadniczej służby wojskowej lub w wyniku przeniesienia do rezerwy).

Terminy i limity przyjęć kandydatów do służby w Policji w 2017 roku zostały przez Komendanta Głównego Policji określone dla województwa śląskiego następująco:
  • 22 luty - 68 osób,
  • 23 maj - 70 osób,
  • 22 sierpień - 33 osoby,
  • 12 grudzień - 92 osoby.


Więcej szczegółów przyjęć do śląskiej policji na stronie Powiatowego Urzędu Pracy.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.