bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 stycznia 2017
  • wyświetleń: 7014

Zatrzymana za atak na policjantów. Nie chciała opuścić mieszkania

Nawet do 3 lat za kratami grozi 40-letniej bielszczance, która wtargnęła do mieszkania byłego partnera i wszczęła awanturę, a następnie zaatakowała interweniujących policjantów. Kobieta była agresywna i wulgarna wobec stróżów prawa. Mundurowi zatrzymali sprawczynię. Kobieta usłyszała już zarzuty.

W poniedziałek po południu policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Bielsku-Białej przy ulicy Leszczyńskiej, gdzie 40-latka wszczęła awanturę ze swoim byłym partnerem i mimo próśb nie chciała wyjść z jego mieszkania.Kobieta była agresywna także wobec interweniujących policjantów. Zwracała się do mundurowych wulgarnymi słowami i usiłowała ich opluć.

Sprawczyni została zatrzymana. Była trzeźwa. Usłyszała już zarzuty znieważenia stróżów prawa i naruszenia ich nietykalności cielesnej, za co grozi jej do 3 lat więzienia. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.