bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 stycznia 2017
  • wyświetleń: 14348

Nowe boisko, bieżnia i skocznia w jednej z największych szkół

W ostatnich dniach 2016 roku Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego, bieżni i skoczni do skoku w dal przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej przy ulicy Sterniczej 4.

szkoła, beskidzkie
Zespół Szkół Ogólnokształcących przed termomodernizacją · fot. bielsko.info


Wielofunkcyjne boisko o nawierzchni poliuretanowej (wymiary boiska 24 X 43 metrów łącznie z obrzeżem) powstanie na miejscu obecnego boiska asfaltowego. Boisko będzie ogrodzone piłkochwytami o wysokości 4 i 6 m z trzema furtkami, wyposażone w bramki do gry w piłkę ręczną, 2 komplety urządzeń do gry w siatkówkę, 2 komplety do gry w koszykówkę.

Ponadto inwestycja zakłada budowę trzytorowej, prostej bieżni o długości 60 m. Bieżnia będzie wyposażona w strefę startu (miejsce do oznaczania torów) o długości 3 m oraz strefę mety (przestrzeń do wyhamowania) o długości 17 m. Łączna długość bieżni wyniesie 80 m. W ramach zadania wykonawca będzie musiał także wybudować pojedynczą skocznię do skoku w dal o nawierzchni poliuretanowej o szerokości 1,22 m.

Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie musiał zrealizować zamówienie w terminie do 31.08.2017 r.

projekt zagospodarowania terenu
Projekt zagospodarowania terenu · fot. materiały przetargowe

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.