bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 grudnia 2016
  • wyświetleń: 11126

Złodziej zaatakował 71-latkę na ulicy i pobił do nieprzytomności

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej poszukują sprawcy, który zaatakował na ulicy 71-letnią kobietę. Napastnik pobił pokrzywdzoną do nieprzytomności i okradł.

Do rozboju doszło 18 grudnia pomiędzy godz. 14.30 a 14.50 w Bielsku-Białej na ulicy Lelewela. Po zakupach w sklepie spożywczym przy skrzyżowaniu ul. Lenartowicza i Jutrzenki, bielszczanka szła w kierunku ul. Lelewela, gdzie została zaatakowana przez napastnika. Sprawca obezwładnił pokrzywdzoną. Gdy kobieta straciła przytomność, skradł jej torebkę z gotówką, dokumentami, dwoma telefonami komórkowymi oraz siatki z zakupami. Napastnik porzucił większość skradzionych rzeczy w pobliżu miejsca zdarzenia. Jego łupem padły pieniądze, bony zakupowe i telefony komórkowe.

- Apelujemy do Państwa o pomoc w ustaleniu sprawcy tego przestępstwa. Wszelkie informacje - także anonimowe - prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel. 33 8250100, tel. alarmowe 997 lub 112 - mówi nadkomisarz Elwira Jurasz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.