bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 28 grudnia 2016
  • wyświetleń: 9070

Bielska policja poszukuje świadków trzech wypadków drogowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Bielska policja poszukuje świadków wypadków, do których doszło ostatnio na bielskich drogach. W jednym przypadku sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając rannej pomocy.

W dniu 19.12.2016 r. około godz. 19.40 w Bielsku Białej przy ul. PCK, gdzie na oznakowanym przejściu dla pieszych, 72-letnia kierująca pojazdem marki Ford Focus, potrąciła 26-letniego bielszczanina. Na skutek potrącenia poszkodowany doznał obrażeń ciała.

15 grudnia około godz. 18.40 w Bielsku Białej na ul. Wyzwolenia, 48-letni kierujący pojazdem marki Renault Clio, na przejściu dla pieszych potrącił 60-letnią kobietę. Poszkodowana doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

Dwa dni wcześniej około godz. 16.30 w Bielsku-Białej przy ul. Michałowicza 69 (na parkingu w rejonie sklepu spożywczego PSS Społem "Groń"), nieustalony kierujący doprowadził do potrącenia 57-letniej pieszej. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając rannej pomocy.

- Prosimy wszystkich posiadających informacje na temat powyższych wypadków o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, telefon 33 8121280, tel. alarmowe 997 lub 112 - informuje bielska policja.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj