Wiadomości

  • 28 grudnia 2016
  • 31 grudnia 2016
  • wyświetleń: 8253

Najczęściej czytane i komentowane artykuły na bielsko.info - lista TOP10

Dobiega końca 2016 rok. Minione dwanaście miesięcy obfitowało w wiele ważnych wydarzeń. Na przełomie roku prezentujemy te najbardziej istotne zdaniem redakcji portalu bielsko.info, najczęściej czytane oraz najczęściej komentowane artykuły.

podsumowanie 2016 rok


Tradycyjnie pod koniec grudnia przygotowaliśmy dla Was podsumowanie 2016 roku. W pierwszym zestawieniu prezentujemy najbardziej istotne wydarzenia mijającego roku w opinii redakcji portalu bielsko.info. Przypominamy m.in. o spadku Podbeskidzia z T-Mobile Ekstraklasy, największych manifestacjach i marszach w Bielsku-Białej oraz ukończeniu dużych inwestycji miejskich. Pozycja na liście nie jest równoznaczna z wagą informacji/wydarzenia, tylko odzwierciedla chronologię publikacji artykułów.


W kolejnych zestawieniach ukazujemy najczęściej czytane i najczęściej komentowane artykuły. Jeśli chodzi o wyświetlenia, to bezprecedensowym liderem w rankingu jest artykuł o październikowym ataku zimy w Beskidach. Artykuł "Atak zimy w Szczyrku. Miejscami 20 cm śniegu!" wyśrubował rekordową liczbę blisko 130 tysięcy wyświetleń!

Wśród najczęściej komentowanych artykułów królują wiadomości o manifestacjach Komitetu Obrony Demokracji, jednak najwięcej komentarzy "wygenerowała" wiadomość o bielszczance w programie "Damy i Wieśniaczki".

TOP 15 - WYBRANE PRZEZ REDAKCJĘ

TOP 10 - NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

TOP 10 - NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEAriel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.