bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 grudnia 2016
  • 29 grudnia 2016
  • wyświetleń: 17007

Potrącenie na torach. Na nieczynnej linii jechał techniczny pociąg

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej ustalają szczegółowe okoliczności wypadku kolejowego, do którego doszło wczoraj tuż przed 17.00 w Bielsku-Białej na ulicy Wodnej. 44-letni bielszczanin został potracony przez pociąg techniczny relacji Wisła - Bielsko-Biała. Mężczyzna doznał poważnego urazu nogi. Trafił do szpitala.

Pociągiem technicznym (tzw. drezyną silnikową), kierował 55-letni maszynista. Wspólnie z nim podróżował 55-letni kierownik składu. Pojazd potrącił idącego wzdłuż torowiska, 44-letniego bielszczanina. Mimo ostrzeżenia sygnałami dźwiękowymi, mężczyzna nie reagował. W wyniku wypadku doznał poważnego urazu nogi. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 8121700, nr alarmowe 997, 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj