bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 grudnia 2016
  • wyświetleń: 10509

Kolejna petycja do Rady Miejskiej. Tym razem przeciwko imigrantom

Jest odpowiedź na inicjatywę "Bielszczan dla Aleppo". Przypominamy, że członkowie nieformalnej grupy wnoszą o zapewnienie odpowiednich warunków w naszym mieście dla rodziny z syryjskiego Aleppo i w tej sprawie zbierają podpisy pod petycją do Rady Miejskiej. Tym razem inna grupa mieszkańców Bielska-Białej zaapelowała do bielskich radnych, aby nie popierali inicjatywy zwolenników przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu.

onr, demonstracja antyimigrancka
II Demonstracja Antyimigrancka w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


Treść petycji do Rady Miejskiej w Bielsku-Białej

My, mieszkańcy Bielska‐Białej, zwracamy się z wnioskiem o odrzucenie przez Radę Miejską wszelkich działań, których celem jest sprowadzanie imigrantów z Syrii do naszego miasta.

Nie chcemy ryzykować naszego bezpieczeństwa poprzez przyjmowanie nieznajomych rodzin z Bliskiego Wschodu. Uważamy, iż jest wiele osób potrzebujących w naszym mieście, a także repatriantów, którzy chcieliby wrócić do swojej Ojczyzny. To im należy się pomoc i wsparcie.

Jesteśmy przekonani, że podejmą Państwo odpowiedzialne decyzje.

Z wyrazami szacunku,
mieszkańcy Bielska‐Białej


Petycję podpisało już blisko 400 osób. Można to zrobić na stronie www.avaaz.org.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.