bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 grudnia 2016
  • 25 grudnia 2016
  • wyświetleń: 6895

Wspólnie z Wami tworzymy galerię bielskich choinek!

Jak co roku tworzymy wspólnie z Wami galerię zdjęć bielskich choinek! Czekamy na fotografie Waszych bożonarodzeniowych drzewek i ozdób, a także zapraszamy do obejrzenia już przesłanych!

Macie choinki żywe lub sztuczne? Na stojakach, przycięte czy w donicach? Przystrojone skromnie lub bogato, w jednej barwie lub w wielu kolorach? Dla każdego drzewka z Bielska-Białej i okolic jest miejsce w naszej wspólnej galerii! Zachęcamy do przesyłania Waszych zdjęć (wystarczy kliknąć "Dodaj zdjęcia" na głównej fotografii w galerii)!

Bielskie choinki 2016 · fot. Gienio,Iwona,Sylwia i Łata, Iwona Sylwia, Magdalena, Barbara Kuraczynska, Radek, marcin, Hubert, Droker, Tom, Kowalski Michał, Malwina, Kris, Doli, Magda, Edyta, Andrzej, Agata, Artur, Jola, Jolanta Wiglusz, Danuśka, Zibi, miro, Ania, pawel i marek, Kasia, Ewa, W., Maria, Darek Janik, Darek, Seba, Marta, Krzysiek, Lena&Tymek, Piotr, Danuta, Jacek

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.