bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 grudnia 2016
  • wyświetleń: 6341

Świąteczne spotkanie opłatkowe bielskich policjantów

Przy wigilijnym stole, Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak spotkał się z kadrą kierowniczą bielskiego garnizonu. O duchową oprawę świątecznej uroczystości zadbali policyjni kapelani.

Wigilia w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej · fot. KMP Bielsko-Biała


W spotkaniu wziął również udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult, Wicestrosta Bielski Grzegorz Szetyński. Do wigilijnego stołu zaproszeni zostali także szefowie bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, komórki Centralnego Biura Śledczego Policji, Prezes Fundacji Na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz przedstawiciele związków zawodowych i policyjni emeryci. Kilka słów o przeżywaniu duchowym Świąt Bożego Narodzenia wygłosili policyjni kapelani, księża Karol Mozor i Tadeusz Konik.

Insp. Dariusz Matusiak podziękował wszystkim zebranym za rok wspólnej służby oraz życzył w tym świątecznym czasie, poza zdrowiem oraz sukcesami, spokoju i wytchnienia od trudów codziennej służby w rodzinnym gronie. Wszyscy zgromadzeni goście, zgodnie z tradycją, podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.