Wiadomości
- 22 grudnia 2016
- wyświetleń: 5722
Trzecie zwycięstwo siatkarzy z Bielska-Białej w sezonie
W zaległym meczu 8. kolejki PlusLigi bielszczanie pokonali na wyjeździe drużynę ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. To trzecie zwycięstwo BBTS w sezonie.
ONICO AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (23:25, 25:20, 21:25, 23:25)
MVP meczu: Bartłomiej Lipiński
BBTS: Starożyłow (7 pkt.), Siek (6), Bartoš (5), Janeczek (16), Grzechnik (3), Lipiński (17) oraz Koziura, Czauderna (libero) Kwasowski, Vemić (8), Gryc (4), Bieńkowski, Gaca.
MVP meczu: Bartłomiej Lipiński
BBTS: Starożyłow (7 pkt.), Siek (6), Bartoš (5), Janeczek (16), Grzechnik (3), Lipiński (17) oraz Koziura, Czauderna (libero) Kwasowski, Vemić (8), Gryc (4), Bieńkowski, Gaca.
ZOBACZ TAKŻE
Co wyróżnia najlepszych siatkarzy na świecie? Sprawdziliśmy
BKS przełamuje serię DevelopResu. Thriller w Bielsku-Białej przedłuża walkę o finał
Gorący tematBKS Bielsko-Biała w półfinale Mistrzostw Polski. Pewne 3:0 w Łodzi
BKS Bostik świętuje. Po emocjonującym starciu pierwszy krok do półfinału
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała stawia wszystko na jedną kartę w starciu z EcoHarpoon NOWEL LOS
BKS Bielsko-Biała pod ścianą w rewanżu z Chieri. Bez Szewczyk i bez marginesu błędu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











