bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 21 grudnia 2016
  • wyświetleń: 5380

Zamiast mandatu pobłażliwość i symboliczna rózga od drogówki

Mieszkańcy Bielska-Białej mogli dzisiaj spotkać na ulicach nietypowy patrol. Policjanci, Motmikołaje i dziennikarze zjednoczyli siły i przed zbliżającymi się świętami ostrzegali przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Kierujący, zamiast mandatu mogli liczyć na pobłażliwość i symboliczną rózgę od drogówki/

Zamiast mandatu pobłażliwość i symboliczna rózga od drogówki - 20.12.2016 · fot. KMP Bielsko-Biała


W czasie drogowych kontroli, kierowcy mogli liczyć na pobłażliwość ze strony stróżów prawa. Zamiast mandatów, Motomikołaje wręczali kierującym rózgę z odblaskiem i świątecznymi życzeniami od drogówki. Mundurowi rozdawali też ulotki, informujące o tym, jak bezpiecznie spędzić nadchodzące święta.

Akcja spotkała się z dużą aprobatą mieszkańców, a obdarowani ulotkami zgodnie twierdzili, że to dobry pomysł na zwrócenie uwagi na przedświąteczne zagrożenia, by zamiast liczenia strat spowodowanych przez kieszonkowców i włamywaczy, cieszyć się świąteczną atmosferą i podarunkami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.