bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2016
  • wyświetleń: 6593

29-latek ukradł piwo, a później zaatakował ekspedientkę

29-latek ukradł butelkę piwa i zaatakował sprzedawczynię, która usiłowała go zatrzymać. Uderzył kobietę pięścią w twarz, ugryzł w rękę i groził śmiercią. Napastnik nie uciekł daleko, gdyż chwilę później zatrzymali go policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Bielsku-Białej na ulicy Stojałowskiego. Złodziej ukradł piwo i skierował się do wyjścia. Na jego drodze stanęła ekspedientka, która próbowała odzyskać skradziony towar. Napastnik uderzył 50-latkę pięścią w twarz, ugryzł w rękę i groził śmiercią.

Pokrzywdzona nie odniosła na szczęście poważniejszych obrażeń. Chwilę później sprawca był już w rękach stróżów prawa. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnej celi. Szybko okazało się, że zatrzymany był poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.