bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 grudnia 2016
  • wyświetleń: 7823

Przemoc domowa os. Słonecznym. Areszt za usiłowanie zabójstwa

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 61-letni mężczyzna, który jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa swojej żony. Policjanci z komisariatu I zatrzymali napastnika, który w miniony piątek wszczął awanturę ze swoją małżonką i zaatakował ją tłuczkiem do mięsa. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia w piątek w nocy na bielskim osiedlu Słonecznym. Mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 63-letnią żoną. W czasie kłótni groził kobiecie śmiercią. Pokrzywdzona schroniła się w pokoju. Napastnik wybił jednak szybę w drzwiach i zaatakował swoją ofiarę tłuczkiem do mięsa. Kobieta doznała urazu głowy. Zdołała uciec z mieszkania. O zdarzeniu zaalarmowała sąsiadów. Wezwane na miejsce pogotowie przewiozło 63-latkę do szpitala. Obrażenia, których doznała na szczęście nie zagrażają jej życiu.

Policjanci zatrzymali awanturnika. Mężczyzna był trzeźwy. Usłyszał już zarzuty usiłowania zabójstwa i znęcanie się nad małżonką, za co grozi mu kara dożywotniego więzienia. W minioną sobotę, bielski sąd na wniosek śledczych, tymczasowo aresztował zatrzymanego.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.