bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 grudnia 2011
  • wyświetleń: 1812

Kradli narzędzia ze sklepu

Do pięciu lat więzienia grozi dwójce bielszczan w wieku 18 i 24 lat, którzy skradli ze sklepu specjalistyczne narzędzie budowlane o wartości blisko 400 zł. Złodzieje zostali ujęci przez ochroniarzy i przekazani w ręce policjantów.

areszt, policja
fot. Policja


W poniedziałek po południu dwaj nieuczciwi klienci pojawili się w bielskim markecie budowlanym przy ul. Warszawskiej. Kiedy jeden kradł z półki narzędzia, drugi starał się go zasłonić przed kamerami i widokiem personelu. Na nic zdały się ich zabiegi, bo gdy przekroczyli linię kas zatrzymali ich pracownicy ochrony. Starszy próbował uciekać, wyrzucając po drodze skradzione przedmioty, ale szybko go zatrzymano.

Obaj zostali przekazani w ręce policjantów. Skradzione narzędzia wróciło z powrotem na sklepowe półki, a sprawcy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. We wtorek usłyszeli zarzuty kradzieży, za co mogą trafić za kraty na najbliższe 5 lat.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.