bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 grudnia 2016
  • 19 grudnia 2016
  • wyświetleń: 6510

W sobotę można było za darmo sprawdzić oświetlenie samochodu

Trwa ogólnopolska kampania "Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo", której celem jest zwrócenie uwagi na prawidłowe oświetlenie pojazdów. W minioną sobotę, na stacjach diagnostycznych w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach, można było bezpłatnie sprawdzić oświetlenie swojego samochodu.

światła, przegląd samochodu
W sobotę można było za darmo sprawdzić oświetlenie samochodu · fot. KMP Bielsko-Biała


Od 10 do 21 grudnia 2016 roku realizowane są działania zgodnie z ideą ogólnopolskiej kampanii "Twoje Światła - Twoje Bezpieczeństwo". Jej celem jest uwrażliwienie uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów, który jest istotnym elementem bezpieczeństwa na drodze.

Policjanci z bielskiej drogówki, prowadząc kontrole drogowe, sprawdzają również stan oświetlenia pojazdów. Podczas kontroli uświadamiają kierującym, jak ważnym dla bezpieczeństwa na drodze elementem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, są sprawne i odpowiednio ustawione światła, a co za tym idzie dobra widoczność. W minioną sobotę, mundurowi zachęcali kierowców do skorzystania z bezpłatnej kontroli oświetlenia na wybranych stacjach diagnostycznych.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.