bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 13 grudnia 2016
  • wyświetleń: 4858

Włamywał się do domu. Został zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali młodego mężczyznę, który jest podejrzany o próbę włamania do jednego z prywatnych domów w Starym Bielsku. Włamywacz wspiął się po drabinie na balkon i usiłował podważyć okno łomem. Nie zdążył, bo w samą porę zatrzymali go mundurowi.

Do zdarzenia doszło nocą, w miniony piątek. Włamywacz wyposażony w malarską drabinę wdrapał się na balkon, a następnie usiłował podważyć okno łomem. Niepokojące odgłosy wybudziły ze snu domowników, którzy natychmiast zaalarmowali o zdarzeniu policjantów.

Informacje te przyczyniły się do zatrzymania 25-letniego bielszczanina, podejrzanego o to przestępstwo. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi mu teraz do 10 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.