bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 grudnia 2016
  • wyświetleń: 7668

Ojciec wychodził do kościoła. W tym czasie syn kradł mu pieniądze

Trzy tysiące zł padło łupem 42-letniego bielszczanina, który regularnie okradał swojego ojca. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu I w Bielsku-Białej i usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło na bielskim osiedlu Złote Łany, gdzie bezrobotny mężczyzna zamieszkuje wspólnie z rodzicami. Jak ustalono, od początku października aż do grudnia, regularnie okradał swojego 75-letniego ojca. W każdą niedzielę, gdy tylko rodzice wychodzili do kościoła, nieuczciwy syn wykradał z portfela ojca kartę bankomatową. Znając nr PIN wypłacał z bankomatu po 500 zł. Łącznie ukradł aż 3 tys.zł. Całość skradzionej gotówki przeznaczył na zakup alkoholu.

Sprawca został zatrzymany przez policjantów. Usłyszał już zarzuty. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 10 lat więzienia. W przeszłości 42-latek był już karany za przemoc wobec rodziców, za co trafił do więzienia na blisko 4 lata.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.