bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 grudnia 2016
  • wyświetleń: 6639

10 japońskich atrakcji na ferie zimowe - półkolonie dla młodzieży

Artykuł sponsorowany:

Już po raz drugi w Bielsku-Białej odbędą się półkolonie w klimacie Japonii. Tym razem w czasie ferii zimowych młodzież będzie miała okazję poznać podstawy języka japońskiego, wziąć udział w licznych warsztatach, grach, zajęciach i pokazach.

szkoła językowa Hiromi


Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, a następnie długo wyczekiwane przez dzieci i młodzież ferie zimowe. W tym roku szkolnym w naszym województwie ferie przypadają już w połowie stycznia, zatem w najbliższym czasie szykuje się duża liczba dni wolnych od szkoły.

Wielu rodziców już teraz zastanawia się jak zorganizować czas swoim pociechom. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu jaką formę wypoczynku wybrać, mamy dla Was oryginalną propozycję.

Nauka japońskiego i warsztatyW tym roku po raz pierwszy podczas zimowego wypoczynku w Bielsku-Białej odbędą się półkolonie językowe w całości poświęcone Japonii, organizowane przez szkołę językową Hiromi. Podczas trwających pięć dni półkolonii młodzież będzie miała okazję do skorzystania z wielu atrakcji związanych z kulturą japońską. Będzie to idealna okazja, aby nauczyć się podstaw języka japońskiego oraz wziąć udział w licznych, inspirujących zajęciach. Szkoła przygotowała 4 ciekawe warsztaty, wśród których znajdzie się kaligrafia, origami, rysunek manga oraz pokaz mieczy samurajskich bokken.

Wizyta w muzeum sztuki japońskiejKolejną atrakcją będzie wyjazd do muzeum Sztuki japońskiej Manggha w Krakowie, gdzie oprócz zwiedzania muzeum uczestnicy poznają technikę druku wypukłego nawiązującą do techniki tworzenia japońskich drzeworytów.

Dodatkowe atrakcjeFerie japońskie nie mogłyby oczywiście obyć się bez projekcji filmowych, japońskich gier oraz degustacji sushi. Te wszystkie atrakcje czekają na młodzież już od 16 stycznia w Bielsku-Białej. Półkolonie przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Zapisy przyjmowane są już teraz, a liczba miejsc jest ograniczona. Do końca grudnia obowiązuje specjalna cena promocyjna. Szczegółowy program półkolonii dostępny jest na stronie internetowej szkoły.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat półkolonii. Zapraszamy!