bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2016
  • wyświetleń: 9732

Groziła personelowi salonu fryzjerskiego. Żądała zwrotu gotówki

Klientka salonu fryzjerskiego żądała zwrotu gotówki za niewłaściwie wykonaną usługę. Groziła obsłudze i zniszczyła telefon komórkowy jednej ze stylistek. Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 44-letnią awanturniczkę, której za przestępstwa te grozi teraz do 3 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w jednym z salonów fryzjerskich w centrum miasta, gdzie pojawiła się niezadowolona klientka. Kobieta wszczęła awanturę z personelem. W czasie kłótni żądała zwrotu pieniędzy za niewłaściwie, jej zdaniem, wykonaną usługę fryzjerską. Podczas szamotaniny zniszczyła telefon komórkowy należący do jednej ze stylistek.

O zdarzeniu zaalarmowano policjantów, którzy zatrzymali 44-letnią kobietę. Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Nazajutrz, po nocy spędzonej w policyjnej celi, usłyszała zarzuty. Za przestępstwa te grozi jej do 3 lat za kratami. Prokurator zastosował już wobec niej dozór policyjny. Zakazał jej też zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną stylistką fryzur.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.